ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veli, Öğretmen ve Öğrencilerimize Seminerler Düzenleniyor

Uzman Psikolog Özkan Şenol tarafından ilçemiz veli,öğretmen ve öğrencilerine çeşitli konularda seminer verilmeye başlanmıştır.
Veli, Öğretmen ve Öğrencilerimize Seminerler Düzenleniyor

25 - 28 Şubat 2015 tarihlerinde Uzman Psikolog Özkan Şenol Tarafından verilecek olan
- Çocugunuzun ve Ailenizin Farkında mısınız?
- Kanav Kaygısı,
- Ders Problemleri ve Çözüm Yolları,

Konulu 12 adet seminer düzenlenecektir. Seminerlere 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencileri, velileri ve öğretmenleri katılacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mansur Gök;
"Ebeveynler çocuk yetiştirme konusunda çoğu zamanda gerek bilgi açısından gerekse doğru ve etkili tecrübe açısından yoksun oldukları için zorluk çekmektedir. Ebeveynler bu zorluk esnasında doğru hamleleri yapamadıkları için çoğu zaman bu hamleler aile içi şiddete ve bağların, ilişkerin zayıflamasına neden olmaktadır. Bu seminerde ebeveynlere ergenle alakalı bilgiler verilecek ergelnle iletişimde zorlandıkları durumlara ilişkin pratik çözüm önerileri anlatılacaktır.

Oldukça eğlenceli ve keyifli geçen 90 dakikalık sürenin sonunda veliler hem sıkılmadan seminer dinleyecek hemde kafalarındaki soru işaretlerine cevaplar bulacaktır.

Bu ve bunun gibi hizmet içi eğitim veli bilgilendirmeleri öğrenci bilgilendirmeleri gibi seminerler konferansların devamının geleceğini ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu konuya çok önem verdiklerini belirtti."

Özkan Şenol
Özkan Şenol
Özkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan ŞenolÖzkan Şenol

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.