ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK” Yarışması Ödül Töreni

İlçemiz Kargalar Ortaokulu öğrencisi Beyzanur ÇETİN il birincisi, lise düzeyinde ise ilçemiz Kozlu Anadolu Lisesi öğrencisi Sude KAYMAK il üçüncüsü olmuştur.
“SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK” Yarışması Ödül Töreni

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında imzalanan protokol çerçevesinde yapılmış olan “SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK” yarışmasında Görsel Kategori(resim) alanında ortaokul düzeyinde ilçemiz Kargalar Ortaokulu öğrencisi Beyzanur ÇETİN il birincisi, lise düzeyinde ise ilçemiz Kozlu Anadolu Lisesi öğrencisi Sude KAYMAK il üçüncüsü olmuştur.

Dereceye giren öğrencilerimiz, 12.04.2018 Perşembe günü saat:10.30´da İlimiz Merkez Şehit  Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen ödül töreninde ödüllerini aldılar. Dereceye giren başarılı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Öğrencilerimizin bu başarısında emeği geçen öğretmen ve idarecilerimize de teşekkür ederiz.

 

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.