ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri, Düzenlenen İftar Yemeğinde Buluştu...

Okul Müdürleri, Düzenlenen İftar Yemeğinde Buluştu...

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK´ ün ev sahipliğinde Zonguldak Öğretmenevi´ nde düzenlenen iftar yemeğine, Kozlu Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürümüz Turgut ÖZBEK, Şube Müdürleri Yakup KELEŞ, Mustafa YILMAZ ile okul müdürleri katıldı.

Tayini çıkan Kozlu Fatih Anaokulu Müdiresi Güler ÇITANAK ve emekli olacak olan Kozlu Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı Harun BALTA´ ya da veda yemeği niteliğinde de olan akşamda, Kozlu´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kurulmasında, koordinasyonunda ve ilçemizdeki eğitim kalitesinin artırılmasındaki özverili çalışmalarından dolayı Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK´ ün yanı sıra Güler ÇITANAK Plaket ve Başarı Belgesi´ni Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA´dan, Harun BALTA ise plaketini İl Milli Eğitim Müdürümüz Turgut ÖZBEK´ ten aldı. Güzel temennilerin ve sıcak bir ortamın hakim olduğu akşamda veda konuşması yapan Harun BALTA ve Güler ÇITANAK duygu dolu anlar yaşadılar ve yaşattılar. Biz de Kozlu İlçe Milli Eğitim Ailesi olarak kendilerine yeni hayatlarında mutluluk, huzur ve sağlık diliyor, eğitim için göstermiş oldukları özverili çalışmalar ve çabalarından dolayı birkez daha teşekkür ediyoruz.

 

Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...Okul Müdürleri, İftar Yemeğinde Buluştu...

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.