ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri, Düzenlenen İftar Yemeğinde Buluştu...

Okul Müdürleri, Düzenlenen İftar Yemeğinde Buluştu...

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK´ ün ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine, Kozlu Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, Şube Müdürümüz Mustafa YILMAZ ile ilçemiz okul müdürleri katıldı.

Tayini çıkan Şube Müdürümüz Mustafa YILMAZ ve Sivriler Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Recep BAYAR´a da veda yemeği niteliğinde de olan akşamda, mesai arkadaşlarımıza ilçemiz için yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür edilerek, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK tarafından plaket verildi. Ayrıca Kozlu´da eğitim kalitesinin artırılmasında her zaman verdiği desteklere teşekkür mahiyetinde Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA´ ya hazırlanan plaket, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK tarafından verildi. Güzel temennilerin ve sıcak bir ortamın hakim olduğu akşamda Mansur GÖK, TEOG Sınavı ve diğer sonuçlarla ilçemizde eğitim anlamındaki gözle görülür yükselişin bir ekip işi olduğunu ve iftarda bulunan Okul Müdürleriyle başarıldığını, bu konuda Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA´ nın desteğini her zaman hissettiklerini ifade etti. Herkese teşekkür ederek, gelecek yıllarda da bu ekiple eğitim başarısının daha da artacağı teminatında bulundu.

Kozlu İlçe Milli Eğitim Ailesi olarak Şube Müdürümüz Mustafa YILMAZ ve Sivriler Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Recep BAYAR´a yeni görevlerinde mutluluk, huzur ve sağlık diliyor, eğitim için göstermiş oldukları özverili çalışmalar ve çabalarından dolayı birkez daha teşekkür ediyoruz.

 

 

29-06-201629-06-201629-06-201629-06-201629-06-201629-06-201629-06-2016

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.