ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenen Lider Öğretmenlerimiz

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Örav protokolü kapsamında Kozlu Alparslan Ortaokulu Öğretmenleri 1-2 Kasım 2014 tarihinde eğitimlerini tamamlamışlardır.
Öğrenen Lider Öğretmenlerimiz

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından imzalanan protokol ile "Öğrenen Lider Öğretmen" semineri bu haftasonu başlamış bulunmaktadır. Öğretmenlerin iletişim, ölçme değerlendirme ve sınıf yönetimi becerileri ve bilgilerinin tazelenmesi sınıf ve grup ile yapacağı daha fazla yeni oyun etkinliğin tanıtılması amacı ile 1-2, 8-9, 15-16, 22-23 Kasım tarihlerinde 4 grup halinde eğitim verilecektir. İlçemizdeki tüm öğretmenlerin eğitim alması hedeflenmektedir.  

 

Öğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider ÖğretmenÖğrenen Lider Öğretmen

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.