ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mansur GÖK Yeni Açılan İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, beraberindeki okul/kurum müdürlerimiz ile yeni açılan İlçe Halk Kütüphanesi´nin Müdiresi Özlem KARAKAYA´ yı ziyaret etti.
Müdürümüz Mansur GÖK Yeni Açılan İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti

Resmi açılışı yılbaşından sonra yapılacak olan Kozlu İlçe Halk Kütüphanesi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK ve beraberindeki okul ve kurum müdürlerimiz tarafından 22.10.2015 Perşembe günü ziyaret edildi.

Ziyarette İlçe Halk Kütüphanesi Müdiresi Özlem KARAKAYA´ ya hayırlı olsun dileklerinde bulunan Mansur GÖK, resmi açılışının yapılmış olmamasına rağmen öğrenciler ve halk tarafından gösterilen büyük ilginin memnun edici olduğunu ifade etti. Ziyaret boyunca Özlem KARAKAYA müdürlerimize kütüphanede oluşturulan bölümler, materyal imkanları ve kütüphanenin kullanılabileceği gün/saatler ile ilgili detaylı bilgiler verdi, müdürlerimizden gelen soruları cevapladı.

Mansur GÖK konuşmasında, eğitime ve eğitime katkı sağlayacak her türlü faaliyete çok önem ve destek veren sayın Valimiz ve Kaymakamımız başta olmak üzere Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Mansur GÖK´ ün önerisi üzerine 1 ilkokul, 1 ortaokul ve 1 lise müdürü koordinatörlüğünde yapılacak planlama ile kütüphanenin tanıtımı ve öğrencilerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulacak takvim doğrultusunda İlçe Halk Kütüphanesi´ nin farklı haftalarda okullarca ziyaret edilmesi kararlaştırıldı. Herkese ulaşabilmek adına yapılabilecek bu uygulama Özlem KARAKAYA ve okul müdürlerimiz tarafından memnuniyetle karşılandı.

Özlem KARAKAYA ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, amacının bu imkandan herkesin yararlanmasını sağlamak olduğunu, yeni kitapların da geleceği ve imkanların daha iyi bir seviyeye taşınacağını belirtti. Sonrasında Mansur GÖK ve beraberindekiler iyi dilek ve temennilerle kütüphaneden ayrıldılar.

 

 

Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013   Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013   Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013   Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013   Müdürümüz Mansur GÖK İlçe Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti 23.10.2013

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.