ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mansur GÖK Öğretmenlerimizin Yıl Sonu Mesleki Çalışmalarına Katıldı

Müdürümüz Mansur GÖK Öğretmenlerimizin Yıl Sonu Mesleki Çalışmalarına Katıldı

Müdürlüğümüzce planlanan öğretmenlere yönelik yıl sonu mesleki çalışmalar kapsamında "Etkili İletişim" konulu seminer, Maarif Müfettişi Hanefi SAYIN tarafından Kozlu Anadolu Lisesi salonunda verildi. "Öğretim Yöntem ve Teknikleri" ve "Eğitimde İyi Örnekler" başlıkları altında öğretmenlerimiz tarafından verilecek olan seminerlerle devam edecek olan Yıl Sonu Mesleki Çalışmalar Programı´na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK de katıldı. 

Seminerde öğretmenlere hitap eden Mansur GÖK, başarılı bir sene geçirildiğini, ancak gelecek yıl için daha iyi bir planlama ve hazırlık yapılarak mevcut başarımıza daha da ivme kazandırmamız gerektiğini, bu konuda her zaman onlara destek için hazır olduklarını ifade etti.

 

 


Kozlu İlçe MEM Yıl Sonu Mesleki Çalışmaları 2015   Kozlu İlçe MEM Yıl Sonu Mesleki Çalışmaları 2015Kozlu İlçe MEM Yıl Sonu Mesleki Çalışmaları 2015   Kozlu İlçe MEM Yıl Sonu Mesleki Çalışmaları 2015

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.