ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Kurulu Toplantısı

Müdürler Kurulu Toplantısı

07.02.2018 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup KELEŞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman MENTEŞE ve okul müdürlerimizin katılımıyla yapılan Müdürler Kurulu Toplantısı´nda ilçemizin eğitimle ilgili sorunları paylaşıldı, çözüm önerileri sunuldu. İlçemizde eğitimle ilgili bugüne kadar yapılan çalışmalar ve sonucunda elde edilen başarıların da gündeme geldiği toplantıda, başarının artırılması ve Kozlu´da eğitimin daha da iyi noktalara getirilmesi adına yapılacak çalışmalar dile getirildi. Müdürümüz Mansur GÖK, yapılan destekleri ve özverili çalışmalarından ötürü tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Yapılan toplantı sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup KELEŞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman MENTEŞE ve okul müdürlerimiz öğle yemeğinde bir araya geldiler.

 07-02-2018

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.