ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mansur GÖK, Kozlu Ortaokulu´nun Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Katıldı

Müdürümüz Mansur GÖK ilçemiz Kozlu Ortaokulu tarafından hazırlanan 26 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldı.
Mansur GÖK, Kozlu Ortaokulu´nun Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Katıldı

Kozlu Ortaokulu´nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, Şube Müdürümüz Yakup KELEŞ, Şube Müdürümüz Mustafa YILMAZ ve birçok idareci katıldı.

Öğrenci ve öğretmenler büyük bir heyecanla hazırladıkları birbirinden anlamlı etkinlikleri coşkuyla sergilediler. Törende günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı yapan Aslı BİRKAN´ ın "Cumhuriyet halk, birliktelik, kardeşlik demektir. Daima ileri gitmek adil bir şekilde paylaşmak demektir. Yaşamın kendisine el uzatmaktır kardeşliğin nefesiyle ve demokrasiyle olgunlaşmaktır. Hak ve adaletin tesisidir. Acılara ve çekilen ızdıraba birlikte birlikte katlanmak ve mutluluklara birlikte gülmektir..." sözleri duygusal anlar yaşatırken, dinleyenlerden de büyük beğeni topladı.

Müdürümüz Mansur GÖK, "Bu vesile ile herkesin Cumhuriyet Bayramı´ nı kutlarken, 92. yıl dönümünü birlikte yaşıyor olmanın sevincini en içten şekilde paylaşıyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum." dedi.Kozlu Ortaokulu 29 Ekim 2015 Cumhuriyet Bayramı KutlamalarıKozlu Ortaokulu 29 Ekim 2015 Cumhuriyet Bayramı KutlamalarıKozlu Ortaokulu 29 Ekim 2015 Cumhuriyet Bayramı KutlamalarıKozlu Ortaokulu 29 Ekim 2015 Cumhuriyet Bayramı KutlamalarıKozlu Ortaokulu 29 Ekim 2015 Cumhuriyet Bayramı KutlamalarıKozlu Ortaokulu 29 Ekim 2015 Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.