ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozlu´da Anne Baba Eğitimi Başarıyla Gerçekleştirildi

Kozlu´da Anne Baba Eğitimi Başarıyla Gerçekleştirildi

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kozlu Halk Eğitim Merkezi tarafından AÇEV (Anne Çocuk Eğitimi Vakfı) katkılarıyla Kozlu´ da bulunan Attila İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Atatürk İlkokulu velilerine yönelik anne eğitimi ve baba eğitimi düzenlendi. Yaklaşık 12 hafta süren eğitim sonunda veliler seminerden çok memnun olduklarını belirttiler.

İlk olarak 12 Mayıs 2016 Perşembe günü Kozlu Attila İlkokulu ÇokA amaçlı Salonu´nda  “Anne Eğitimi“ ne katılan velilere katılım belgeleri düzenlenen tören ile verildi. Törene Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, Şb. Md. Yakup KELEŞ, Okul Müdürleri ve diğer davetliler katıldı. Sertifika töreninde Eğitmen Türkan Hanım kursun öneminden söz etti. Okul Müdürü  Mustafa GİRGİN konuşmasında böyle seminerlere her zaman destek vereceklerini, bundan sonra katılımların artması için herkesin katkıda bulunması gerektiğini anlattı. Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK; iyi bir gelecek için anne eğitiminin çok önemli olduğunu, bunu baba eğitimi ile desteklediklerini, annelerimizin eğitimden sonraki hallerinin daha özel olacağını anlattı. Tören sertifika töreni ile sona erdi.

14 Mayıs 2016 tarihinde de yine Kozlu Attila İlkokulu salonunda “ Baba Eğitimi” sertifika töreni düzenlendi. Törene Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, Attila İlkokulu Md .Mustafa GİRGİN, Cumhuriyet İlkokulu Md. Bahattin KABAKÇI, AÇEV  İstanbul Temsilcisi, Eğitmenler ve veliler katıldı. Törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, Kozlu´da eğitime yaptıkları katkıların daha da artacağını belirtti. Bu katılımların ve eğitimlerin önemini hatırlattı. Tören sertifika takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.


17-05-201617-05-201617-05-201617-05-201617-05-201617-05-2016

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.