ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yıl Sonu Mesajı ve Öğrencilerimizin Karne Heyecanı

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yıl Sonu Mesajı ve Öğrencilerimizin Karne Heyecanı
Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yıl Sonu Mesajı ve Öğrencilerimizin Karne Heyecanı

Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Yakup KELEŞ, okul müdürleri ile birçok velinin katılımıyla gerçekleştirilen Kozlu Kocatepe İlkokulu öğrencilerinin karne töreninde, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldular.

Kaymakamımız Sayın Ahmet KARAKAYA, çocuklarının karne heyecanına ortak olmak için orada bulunan velilere öğrenciler kadar onların da bir anlamda tatili olduğunu ifade ederek, tebrik etti. Anasınıfı öğrencilerinin oyununa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK ile birlikte eşlik ettiler. Yaptıkları sohbetin ardından törene katılan idarecilerimiz ile öğrencilerin karnelerini verdiler. Öğrencilerimizden tatilde bol bol kitap okuma sözünü de alan Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, çekilen hatıra fotoğrafının ardından okuldan ayrıldı.

08-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-201808-06-2018


Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yıl Sonu Mesajı:


Sevgili öğrencilerim, değerli eğitim yöneticisi arkadaşlarım ve kıymetli öğretmenlerim, kıymetli veliler, 8 Haziran itibariyle bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakıyoruz. Yoğun geçen bir yılın ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın gururunu ve onurunu yaşamaktayım.

Sevgili öğrencilerimiz; sizler de bir yıl boyunca çok çalışarak yoruldunuz ve uzun bir tatili hak ettiniz. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak her bakımdan donanımlı, sağlıklı, değerlerine sahip çıkan, öz güvenini kazanmış, mutlu ve huzurlu fertler olarak yetişmenizdir. Karne heyecanını yaşadığınız bu günlerde başarılı olanlarınız olacağı gibi beklediği notu alamayanlar da olacaktır. Netice ne olursa olsun asla pes etmeden hayatımızı sevenlerimiz ile paylaşmaya devam edeceğiz. Yaz tatilimizi evde oturarak değil, belediyemizin ve çeşitli kurumların açtığı yaz kursları, spor faaliyetleri ve kültür gezileri yaparak geçirmeye çalışalım, bol bol kitap okuyarak zamanımızı en güzel şekilde değerlendirelim. Hepinize iyi tatiller diliyorum. 

Değerli yöneticilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimiz;  Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla yürüttüğünüz çabadan, çocuklarımızı akademik başarıya hazırlamada mesai mefhumu olmaksızın gerçekleştirdiğiniz çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Geleceğin büyüklerini yetiştiren sizlerin destekleri ile yalnız kalmayacaklarına inanıyor, sizlerle bu kutsal görevde, daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten onur duyduğumu bilmenizi istiyor ve sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Kıymetli veliler; Onları hayata hazırlama sürecinde doğru rehberlik yaparak güzel yarınlara birlikte taşıyabileceğimize inanıyorum. Başarının tek göstergesi karne değildir. Karne notları iyi de olsa, kötü de olsa sevginizin karneye bağlı olmadığını, sonucu ne olursa olsun o yavrularınızı seveceğinizi vurgulayınız. Çocuklarınıza yanlarında olduğunuzu hissettiriniz. Sizlerin bu önemli görevde hep bizlerin yanında olacağınız inancıyla bu tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlık, esenlikle ve mutlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Mansur GÖK
Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.