ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yarıyıl Mesajı

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yarıyıl Mesajı
Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ün Yarıyıl Mesajı

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini bu hafta itibariyle tamamlıyoruz. Bu dönem anasınıflarımız hariç 5618 öğrencimiz karne heyecanı yaşıyor. 1. sınıfta okuyan 478 öğrencimiz ise hayatlarında ilk defa bu heyecanı yaşayacak. Başarıyı nasıl sahipleniyorsak, başarısız gördüğümüz durumların sorumluluğunu da üstlenmeli ve öz eleştiri yapma erdemine hep birlikte malik olmalıyız.

 

Çocuğumuzun başarısı elbette bütün hepimiz için mutluluk ve iftihar vesilesidir. Zira bu sorumluluğu, sadece bu minicik yüreklerin omuzlarına yüklemek,  haksızlık olacaktır. Bu sebeple veliler ve eğitimciler olarak kendimizi de sorgulamak zorundayız. Önce kendimizi sorgulamalı,  çocuklarımızın eğitiminde aksayan yönleri tespit etmek, bu sorumluluğu paylaşmak ve 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. dönemini bir fırsat bilerek, hep birlikte daha iyiyi hedefleyerek azim ve iş birliğiyle çalışmak en doğru eylem olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle ilçemiz genelinde bir eğitim öğretim döneminin daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasında büyük desteği olan başta Kaymakamımız Sayın Ahmet KARAKAYA’ ya, Belediye Başkanımız Sayın Kerim YILMAZ’ a, kurum amirlerimize, Okul Müdürü ve idareci arkadaşlarımıza, eğitimin temel taşı olan öğretmenlerimize, okul-aile birliği üyelerimize,  bize destek olan eğitim hayırseverlerine ve eğitime gönül veren herkese şükranlarımı sunuyorum.

 

            Tüm eğitim camiamızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini diliyor, saygılar sunuyorum. 

 

 

 

 

Mansur GÖK
Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.