ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozlu Fatih Anaokulu Geri Dönüşüm Defilesi

İyi Alışkanlıklar Edinmek Küçük Yaşta Oluşuyor
Kozlu Fatih Anaokulu Geri Dönüşüm Defilesi

Kozlu Fatih Anaokulu Müdürlüğünce geri dönüşüm farkındalığı oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen geri dönüşüm projesinin ilk adımı olarak, öğrenci ve velilerle çeşitli etkinlikler yapılmıştır. Devamında ise ailelerin de katılımıyla velilerin, çocuklarıyla iş birliği içinde atık malzemelerden ( Poşet, kâğıt, plastik, pet şişeler, plastik-kâğıt bardaklar, kumaşlar vb.) hazırladıkları kıyafetler bir grup anaokulu öğrencisiyle geri dönüşüm projesinin bir parçasını oluşturan Geri Dönüşüm Defilesi’ nde sunulmuştur. 

Kozlu Fatih Anaokulu Müdiresi Derya YIKILMAZ ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK, İlçe Halk Kütüphanesi Müdiresi Özlem KARAKAYA, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Akif BAŞDAĞ, okul müdürleri ve çok sayıda veli katıldı.

Küçük yaşta geri dönüşüme karşı gelişecek olumlu tutum ve davranışlar doğayı seven, içinde bulunduğu çevreye değer veren ve hayat boyu geri dönüşümü hem evinde hem iş yerinde uygulayan ve uygulanmasını teşvik eden yetişkinler olmalarını sağlayacak bu proje, katılanların da beğeni ve takdirlerini topladı.

 

10-05-201610-05-201610-05-201610-05-201610-05-201610-05-2016

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.