ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozlu Belediye Başkanlığı ile Müdürlüğümüz Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Kozlu Belediye Başkanlığı ile Müdürlüğümüz arasında Eğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği Protokolü imzalandı.
Kozlu Belediye Başkanlığı ile Müdürlüğümüz Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

05.11.2015 Perşembe günü saat 11:00 da Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, Belediye Başkanımız Ertan ŞAHİN, Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK ve okul müdürlerimizin katılımıyla Alparslan Ortaokulu ev sahipliğinde "Eğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği Protokolü" imzalandı. Protokol kapsamında ilçemiz okullarında koordineli çalışmalar yürütülerek öğrenci ve velilerimizi sağlıklı beslenme, obezite, temizlik ve hijyen konularında bilinçlendirmek, ailelerin sosyal, kültürel ve çevresel gelişimine destek olmak amaçlanmaktadır.

Müdürümüz Mansur GÖK, her alan ve anlamda Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA ve Belediye Başkanımız Ertan ŞAHİN´ in eğitime ve okullara desteklerinin sürekli olduğunu, istekleri hiç geri çevirmediklerini belirterek, teşekkürlerini ifade etti. Sağlıklı bir toplumun, sağlıklı bir bireyle sağlanabileceğini, bu konuda bilinçlendirme faaliyetlerinin ve eğitimin hem aile olarak, hem de öğrencilerimiz anlamında önemini vurgulayarak, bu protokol kapsamında yürütülecek çalışmaların Kozlumuza faydalı ve hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Protokol ile sağlanan iş birliği kapsamında okullarda ilk yardımın sağlanması ve geliştirilmesi amacıyla Belediye Başkanlığımızca okullarımıza 32 adet ilk yardım çantası alınmış olup, ilki protokole ev sahipliği yapan Alparslan Ortaokulu´na imzalanan protokolün ardından teslim edildi. Belediye sağlık hizmetlerinin de  okullarımızın her zaman hizmetinde olduğunu belirten Ertan ŞAHİN, ilk yardım çantalarının önemli olduğunu ancak okullarda verilecek seminerlerle de bunun destekleneceğini ifade etti. Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA ise kurumlar olarak çok uyumlu olduklarını ve çalışma konusunda herkesin heyecanlı olduğunu, böyle bir ekiple 2 senedir ilçe olan Kozlu´ da çok güzel işlere imza atıldığını ifade etti. Protokolün kağıt üzerine atılan imzalarla değil, Kozlu´ya ve halka hizmet anlayışındaki gönül bağı ile olduğunu ifade eden KARAKAYA, aynı amaca hizmet edildiğini bu ve buna benzer çalışmaların ve iş birliğinin süreceğini belirtti.

İmzalanan protokol sonrasında, Alparslan Ortaokulu´ nun yanında bulunan Kozlu Merkez Anaokulu´ nu ziyaret ederek öğrencilerin isteklerini dinlediler. Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Müdürümüzün ziyareti öğretmenlerimizi ve okul çalışanlarını memnun ederken, öğrencilerin gösterdiği sıcak ilgi ve yakınlık da onları memnun etti. Ziyaret öğrencilerin isteği üzerine hatıra fotoğraflarıyla devam etti. Öğrencilerle yenilen yemeğin ardından ziyaret  iyi dilek ve temennilerle son buldu.

 

 Eğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği ProtokolüEğitim ve Öğretime Destek, Rehberlik ve Danışmanlık Projesi İş Birliği Protokolü

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.