ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kargalar Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı

Köyümüzde Bilim Fuarı var...
Kargalar Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, Kargalar Köyü´nde bulunan Kargalar Ortaokulumuz tarafından düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı´nı ziyaret etti. Köy okullarımızda fırsat ve imkan eşitliğine çok önem verdiğini sözleriyle ve yaptığı katkılarla sürekli belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, yaptığı açılış konuşmasının ardından Bilim Fuarı´nın açılışını yaptı. Yapılan çalışmalar, özveri ve gayretleri dolayısıyla başta Kargalar Ortaokulu Müdürü Sertaç TURAN´ ı olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimizi ayrı ayrı tebrik eden Mansur GÖK, hazırlanan projeleri tek tek gezerek öğrencilerden projeleri hakkında bilgiler aldı, onlarla ufak sohbetlerde bulundu. Öğrencilerin projelerini sunarken gurur ve mutlulukları gözden kaçmıyordu.

 

Kargalar Ortaokulu-TÜBİTAK 4006 Bilim FuarıKargalar Ortaokulu-TÜBİTAK 4006 Bilim FuarıKargalar Ortaokulu-TÜBİTAK 4006 Bilim FuarıKargalar Ortaokulu-TÜBİTAK 4006 Bilim FuarıKargalar Ortaokulu-TÜBİTAK 4006 Bilim FuarıKargalar Ortaokulu-TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.