ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kamuran KARADAĞ´ a Müdürümüz Mansur GÖK Tarafından Plaket Verildi

Kamuran KARADAĞ´ a Müdürümüz Mansur GÖK Tarafından Plaket Verildi

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan konferans salonumuz Kozlu Cumhuriyet İlkokulu’ nda Kozlu’nun hayırsever iş adamlarından Kamuran KARADAĞ tarafından yaptırıldı. Okul müdürlerimizin de katılımlarıyla gerçekleştirilen açılışta, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, Kamuran KARADAĞ’ a kazandırdığı konferans salonunun tadilat ve tefrişinden dolayı kendinisine teşekkür ederek, plaket verdi.

 

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK; “Öğrencilerimiz hepimizin geleceği, bu yüzden eğitim ve öğretimde herkese görevler düşmektedir. Bu görevler, bizlerin yani eğitim camiasının görevleri olduğu kadar eğitime destek verecek Kamuran KARADAĞ ve diğer iş adamlarımızın da görevleridir. Başta Kamuran KARADAĞ olmak üzere, onun nezdinde tüm hayırsever vatandaşlarımıza tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Konferans Salonu Açılışı   Konferans Salonu AçılışıKonferans Salonu Açılışı   Konferans Salonu AçılışıKonferans Salonu Açılışı 

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.