ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE KURUM YÖNETİMİ VE PROTOKOL KURALLARI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

İLÇEMİZDE KURUM YÖNETİMİ VE PROTOKOL KURALLARI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

18.03.2016 tarihinde Kozlu Cumhuriyet İlkokulu toplantı salonunda, Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, ilçemizdeki resmi kurum müdürlerimiz ve okullarımızdaki yöneticilerimizin de katılımıyla Müdürlüğümüz tarafından “Kurum Yönetimi Ve Protokol Kuralları Eğitimi” düzenlendi.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişi Cemil COŞKUN tarafından verilen eğitimde; katılımcılara “Protokol Kuralları, Protokol ve Kişiler Arası İletişim, Etkili İletişim ve İnsan İlişkileri, İletişimdeki İnsan Tutumları, İletişim Engelleri ve Çözüm Yolları ile Resmi Yazışma Kuralları” konularında bilgiler verildi. Eğitim konuları ve uygulamada karşılaşılan çeşitli örnekler ve sorunlar ile ilgili karşılıklı bilgi paylaşımında bulunuldu.

Kaymakamımız “Kamu kurumlarındaki işlerin zamanında, sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için eğitimde anlatılan konuların önemli ve gerekli olduğunu, bu konuların her kademedeki personel tarafından bilinmesinin ve uygulamada da bu hususlara dikkat edilmesinin kamudaki işleri kolaylaştıracağını, yaşanması muhtemel aksaklıkları ve sorunları azaltacağını” belirterek, bu eğitim programının düzenlenmesinde katkısı bulunanlara teşekkürlerini iletti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, protokol kurallarının sadece kamu için değil, günlük hayatımızdaki sosyal iletişim anlamında da önemli olduğunu vurgulayarak, düzenlenen programa desteklerinden dolayı başta Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA´ya, katılım sağlayan tüm yöneticilerimize ve Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişi Cemil COŞKUN´a teşekkür etti.

 

 

21-03-201621-03-201621-03-201621-03-201621-03-2016

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.