ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Mesajı

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla geçirilen 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini bugün itibariyle tamamlıyoruz.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Mesajı

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla geçirilen 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini bugün itibariyle tamamlıyoruz. Bir yarıyıl dönemini daha geride bırakırken meslek hayatımdaki ilk günkü heyecanımı ve eğitim şevkimi tüm meslektaşlarımla ilçemizin eğitimde daha iyi noktalara getirilmesi hususunda paylaşıyor olmaktan gurur duyuyor, emek veren, özveri gösteren, mesai mefhumu göstermeksizin geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için çabalayan herkese teşekkür ediyorum.

Bu dönem anasınıflarımız hariç 5689 öğrencimiz karne heyecanı yaşıyor. 1. sınıfta okuyan 511 öğrencimiz ise hayatlarında ilk defa bu heyecanı yaşayacak. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamalıyız ve öğrencilerimizin bu heyecanını olumsuz yaklaşımlarla kırmak yerine başarıya teşvik ederek, hoşgörü göstermek şüphesiz herkesin faydasına olacaktır. Bu yolda idarecisi, öğretmeni, öğrencisi ve velisi her birlikte yürümekteyiz. Başarıları takdir edeceğiz ama başarısızlıklarımızdan da ders alarak eğitimde çıtayı hep daha yukarı taşıma ilkemizi sabırla sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle ilçemiz genelinde bir eğitim öğretim döneminin daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasında büyük desteği olan başta Kaymakamımız Sayın Ahmet KARAKAYA’ ya, Belediye Başkanımıza, kurum amirlerimize, Okul Müdürü ve idareci arkadaşlarımıza, eğitimin temel taşı olan öğretmenlerimize, okul-aile birliği üyelerimize,  bize destek olan eğitim hayırseverlerine ve eğitime gönül veren herkese şükranlarımı sunuyorum.

 

Tüm eğitim camiamızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.