ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sorunları Yerinde Tespit Etmek İçin Ziyaretlerini Sürdürüyor

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK, bulduğu her fırsatta okullarımızdaki mevcut ve olası sorunları tespit etmek ve çözüme ulaştırmak amacıyla okullarımızı ziyaret etmeyi sürdürüyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sorunları Yerinde Tespit Etmek İçin Ziyaretlerini Sürdürüyor

             İlçemiz Kılıç İlkokulumuzun eksikliklerini yerinde tespit etmek üzere Sayın Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, Kozlu Belediye Başkan Vekili Sayın Kerim YILMAZ, Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK ve Özel İdare yetkilileri, Kılıç İlkokulu Müdürü İsmail YILMAZ´ın düzenlediği kahvaltıda bir araya geldiler.

 

             Okul binasını, sınıfları ve bahçeyi gezerek mevcut sorunları yerinde tespit eden yetkililer, öğretmen ve personelle de konuşarak onların fikirlerini de aldı. Sonrasında ise olası çözüm önerileri ve imkanlar gözden geçirildi. Okulumuzun ihtiyaç ve eksiklileri açısından çok verimli geçen bu toplantı iyi temenni ve dileklerle bitirildi.

 

             Bu ziyaretten dolayı Kılıç İlkokulu öğretmen ve öğrencilerimiz de yetkililerin sorunlara bu denli ilgili olmaları ve gösterdikleri samimiyetten dolayı mutluluklarını ifade ettiler.

 

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK, okullarımızda gerek alt yapı, gerekse teknolojik imkanların sağlanmasının ve sürekliliğinin Müdürlüğümüz eğitim politikasındaki önemini vurgularken, eğitim için her türlü özveriyi gösteren öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin daha iyi koşullarla eğitim öğretimi sürdürmeleri için ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını ifade etti.

 

08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı08.04.2015 Kılıç İlkokulu Kahvaltı

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.