ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK'ün 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK'ün 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

     Bugün Samsun'da başlayan  kurtuluş mücadelesinin,  Anadolu'nun her bir köşesinden hissedilişinin ve millî bağımsızlık meşalesinin tüm yüreklerde tutuşturulmasının yıldönümü. 

     19 Mayıs gençlik demektir; gençliğin ellerinde yön bulacak gelecek demektir. Ülkeleri için bugünün ve yarının gönüllü savunucuları olmaktan bir an bile yorulmayıp daima en önde yürüyen vatanperverler sevgili gençlerimizdir. Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm değerlerini koruyup aslına göre yaşatacak olan güç kadim tarihimizde saklıdır. Geçmişten aldığınız birikimlerle yeşerecek yenilikçi fikirleriniz sanatta, sporda ve daha birçok alanda ülkemize sayısız başarılar getirecektir. 

    "Bütün ümidim gençliktedir." diyerek gençlere seslenen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Millî iradenin güçlü bireyleri ve aydınlık yüzlerimiz olan Türk gencinin bayramını gönülden kutluyorum.

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.