ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur Gök'ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur Gök'ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK 30 Ağustos Zafer Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında;" Tarih boyunca nice destansı zaferlere imza atan aziz milletimizin, birlik ve beraberlik içerisinde verdiği şanlı mücadeleyi 30 Ağustos 1922'de zaferle taçlandırmasının yıl dönümündeyiz. GaziMustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan bu şanlı zafer, milletimizin istiklal aşkı, vatan vebayrak sevdasıyla yürüdüğü bağımsızlık mücadelesine yön vermiştir. Bu zafer, kazanılmış şanlı bir askeri zafer olmasının yanı sıra milletimizin yokluk içerisinde verdiği varlık mücadelesinin simgesidir. Milletçe istiklalimiz, istikbalimiz ve canımızdan aziz bildiğimiz vatanımız uğruna her türlü fedakârlığı yapmaya daima hazırız. Tarih boyunca ecdadımızın yazdığı şanlı destanlardan aldığımız ruhla, büyük ve güçlü Türkiye yolculuğumuzu kararlılıkla sürdüreceğiz. 

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun" dedi. 

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.