ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı

İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı 29.12.2015 Salı günü saat 10:00 da Sayın Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA başkanlığında, Müdürlüğümüz ev sahipliğinde Cumhuriyet İlkokulu Toplantı Salonu´nda gerçekleştirildi.
İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı

İlçe Koordinasyon Kurulu, Sayın Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA başkanlığında, Garnizon Komutanı  J. Bnb. Orhan KAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, diğer ilçe idari amirleri ve muhtalarımızın katılımıyla 29.12.2015 Salı günü saat 10:00 da Cumhuriyet İlkokulu Toplantı Salonu´nda toplandı. 1 dakikalık saygı duruşu ve akabinde söylenen İstiklal Marşı sonrası açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, kurumlarımız hakkında genel bilgilere değindi. Ardından sırasıyla tüm kurum amirleri kurumları ve kurumlarınca yürütülen çalışmalar ile ilgili olarak sayısal veriler ve bilgiler sundular. Yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeleri ifade ettiler. Soru cevap bölümünde ise muhtalarımızca yöneltilen sorular ile ilgili katılımcıları bilgilendirerek, konuyla ilgili yürütülen ve yürütülen ve yürütülebilecek olan çalışmalardan bahsedildi.

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK, genel öğrenci sayıları, yürütülen projeler ile ilgili spesifik olarak katılımcılara bilgilendirmede bulundular. Yapılmış olan, yapımı devam eden ve yapımı planlanan okul ve kurum binalarımız ile ilgili durumları aktardı. Muhtarlarımızdan gelen talapler için ise çalışmalar yürütüleceğini, özellikle köylerimize yönelik mesleki kursların Halk Eğitim Merkezi Müdülüğümüzce devam ettirileceğini, bu konuda talepleri karşılamak ve faydayı en üst düzeye getirmek için gerekli çalışmaların yürütüleceğini ifade ettiler.29-12-201529-12-201529-12-201529-12-201529-12-2015

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.