ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı

İlçe Hayat Boyu Öğrenme kapsamında, yaygın eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması amacıyla İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu 15.09.2015 tarihinde toplandı.
İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı

İlçe Hayat Boyu Öğrenme kapsamında, yaygın eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması amacıyla İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu, 15.09.2015 tarihinde Kozlu Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA başkanlığında Kozlu Kaymakamlık binası altındaki Belediye Toplantı Salonu´nda toplandı.Toplantıya Kozlu Belediye Başkan Vekili Kerim YILMAZ ve Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK´ ün yanısıra kurum amirleri, üniversite temsilcileri ve okul idarecileri de katıldı.

Toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA´ nın açılış konuşması ile başladı. Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özgür Mutlu ÖZTÜRK´ ün yaygın eğitime dair yapılan çalışmaları, anket sonuçlarını ve sayısal verileri içeren brifingi ile devam eden toplantıda; yaygın eğitimde tüm kurumlara düşen görevler, meslek edindirme ve bilinçlendirme kursları, kurslarda kullanılabilecek imkanlar ve iş birliği gibi konular üzerinde duruldu. Kurum temsilcileri kurumlarında yürütülen ve yürütülmesi planlanan proje ve eğitimler hakkında bilgiler vererek fikir alışverişinde bulundular.
15.09.2015 Tarihli Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantısı   15.09.2015 Tarihli Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantısı15.09.2015 Tarihli Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantısı   15.09.2015 Tarihli Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantısı15.09.2015 Tarihli Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantısı

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.