ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

El Emeği, Göz Nuru

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzce Kozlu Köyü´nde açılan Nakış Kursu´nda kursiyerler tarafından yapılan nakışlar düzenlenen sergide sergilendi.
El Emeği, Göz Nuru

Kozlu Halk Eğitim Müdürlüğümüzce Kozlu Köyü’ nde genç kızlarımıza ve ev hanımlarına el becerisi edindirilmesi, iş imkanları sağlanması ve meslek edindirilmesi amacıyla açılan Nakış Kursu´na katılan ve başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz, kurs sonunda düzenlenen sergide kurs süresince yaptıkları birbirinden güzel el emeği göz nuru ürünlerini sergiyi ziyaret edenlerin beğenisine sundular. Serginin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, Halk Eğitim Müdürümüz ve okul müdürlerimizin yanısıra kursiyerlerin aileleri ve köy sakinleri de katıldılar.

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK, başta Halk Eğitim Müdürü Özgür Mutlu ÖZTÜRK olmak üzere kursun açılması ve devam ettirilmesinde emeği geçen herkese bu özveri ve gayretleri için teşekkür etti, buna benzer ilçemiz bayanlarının ilgisini çekecek, onlarında ev ekonomisine katkı sağlamasına fayda edecek kurslarımızın da devam edeceğini belirtti.

 

 

 Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015Kozlu Köyü Halk Eğitim Sergisi - 2015

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.