ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anneler Günü Dolayısıyla Hastanede Tedavi Gören Öğrencilerimizin Annelerine Anlamlı Ziyaret

Anneler Günü Dolayısıyla Hastanede Tedavi Gören Öğrencilerimizin Annelerine Anlamlı Ziyaret

           İlçe Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA, İlçe Emniyet Müdürü Serkan ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK ve beraberlerindeki yetkililer Anneler Günü dolayısıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümü´ nde tedavi gören minik öğrencilerimizin annelerini hastanede düzenlenen Anneler Günü Etkinliği´ nde ziyaret ettiler. Minik öğrenciler, annelerine hazırladıkları şiirleri, şarkıları söylerken ve hediyelerini verirken duygu dolu anlar yaşandı. 

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mansur GÖK; Minik öğrencilerimize Allah´ tan şifalar, ailelerine de sabır dilerken, bugünü en çok hakeden, fedakar annelerimizin nezdinde bütün annelerin Anneler Günü ´nü en içten dilekleriyle kutladı.

 

Anneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı ZiyaretAnneler Gününde Anlamlı Ziyaret

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.