ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

6. ULUSLARARASI ARAPÇA YARIŞMALARI

6. Uluslararası Arapça Yarışmaları Zonguldak İl Finali 4 Nisan 2015 Cumartesi günü Çaycuma Atatürk Kültür Merkezi´nde yapıldı.
6. ULUSLARARASI ARAPÇA YARIŞMALARI

Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde, bilgi yarışması, şiir okuma ve metin canlandırma alanlarında yapılan yarışmalar sonucunda ilçemiz Kozlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizden Emine KIZIL "Arapça Şiir" dalında il 3.’sü; Gülhan ÇİV, Sümeyye KARAKUŞ, Cansel DAŞKIRAN ve Şeyma ÖZTÜRK´ ten oluşan öğrenci grubumuz ise Arapça Bilgi Yarışması’ nda il 2.’si oldular.

Kozlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İlhami ERDOĞAN ile yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur GÖK’ ü ve sonrasında Sayın Kaymakamımız Ahmet KARAKAYA’ yı makamlarında ziyaret ettiler.

 

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mansur GÖK, ilçemizi başarıyla temsil eden ve bu başarıda emeği olan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler.

 

 

6. ULUSLARARASI ARAPÇA YARIŞMALARI  6. ULUSLARARASI ARAPÇA YARIŞMALARI

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.