ZONGULDAK KOZLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ’NİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıl Dönümü anma programında duygu dolu anlar yaşandı.
18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ’NİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI

Saat 09:00’ da ilçe merkezindeki Atatürk Anıtı’na Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasıyla başlayan anma programı saat 09:30’ da Kozlu Anadolu Lisesi kapalı spor salonunda "100. Yılda Çanakkale" resim sergisinin İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet KARAKAYA tarafından açılışının gerçekleştirilmesi ve anma programı ile devam etti. Kozlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo ve şiirlerin okunması sırasında zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı. Anma programı sonrasında misafirlere 1917 yılı 43. Alay 1. P. Tb. 1. Bölük yemek listesinde bulunan üzüm hoşafı ve buğday çorbası ikram edildi. Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak anma programında emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz başta olmak üzere herkese teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mansur Gök, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıl Dönümü ile ilgili şunları belirtti;

 

“Birinci Dünya Savaşı içerisinde ayrı bir yeri olan ve Milletimizin tarihini, kaderini değiştiren, İngiliz, Fransız, Avustralya ve Yeni Zelandalı askerler karşısında vatana, bayrağa, birlik ve beraberliğe, içinde bulunulan imkânsızlıklara bakılmaksızın kararlı şekilde sahip çıkılması amacı uğruna Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Size ben saldırıyı emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman içinde, yerimizi başka kuvvetler ve komutanlar alabilir’ komutuyla bir an bile tereddüt etmeksizin bu milli şuur içerisinde ölmeye koşarcasına giderek sadece bir kahramanlık destanının yazıldığı değil, aynı zamanda tüm dünyaya insanlık derslerinin de verildiği 18 Mart Çanakkale Zaferi’ nin  100. yıl dönümü’ nde Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere ebediyete intikal eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi her zaman olduğu gibi bugün de minnet ve rahmetle anıyoruz.”


18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI

 

Kozlu Hükümet Konağı Kat3 Kozlu / ZONGULDAK - 0 372 210 05 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.